Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

  • Słomniki, małopolskie
  • Specjalista
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Słomniki

    Główne obowiązki:

    • Nadzorowanie i kontrolowanie polityki firmy w zakresie BHP, ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami polskiego prawa oraz wewnętrznymi regulacjami firmy
    • Analiza zagrożeń na stanowiskach pracy z uwzględnieniem aspektów ergonomii w celu optymalnego i bezpiecznego wykonywania zadań
    • Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób oraz wyników badań środowiska pracy
    • Prowadzenie oraz nadzór na poziomie zakładowym nad systemami OHSAS 18001 w celu zapewnienie zgodności ich wymaganiami
    • Nadzór nad gospodarką zarzadzania odpadami zakładu produkcyjnymi w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami prawnymi
    • Organizowanie i prowadzenie szkoleń (wstępnych i okresowych) BHP, ochrony środowiska, w celu budowania świadomości pracowników

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie magisterskie lub podyplomowe o profilu BHP
    • Doświadczenie w pracy w służbie BHP w zakładzie przemysłowym
    • Uprawnienia wewnętrznego audytora OHSAS 18001
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

    Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych sobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    bottom
    Intersnack Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Niedźwiedziu, 32-090 Słomniki, Niedźwiedź 64 (dalej jako: „Intersnack”) informuje, że jest administratorem następujących Pana/Pani danych osobowych: imienia, nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, adresu do korespondencji, wykształcenia, przebiegu zatrudnienia. Dane te są przez Intersnack przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w związku z czym przetwarzanie to będzie się odbywać na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy. Ponadto, za Pana/Pani zgodą, Intersnack będzie również administratorem następujących Pana/Pani danych osobowych: prywatnego numeru telefonu i adresu e-mail. W tym przypadku przetwarzanie odbywać się będzie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), dalej RODO. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta.

    Pana/Pani dane mogą zostać udostępnione następującym kategoriom odbiorców: przedsiębiorstwom wspierającym Intersnack przy rekrutacji oraz przedsiębiorstwom, z którym Intersnack posiada zawarte umowy w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych.

    Dane będą przetwarzane przez 12 miesięcy od terminu zakończenia procedury rekrutacyjnej. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od Intersnack dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

    Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]
    OŚWIADCZENIE O PRZETWARZANIU
    DANYCH OSOBOWYCH

    Intersnack Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Niedźwiedziu, 32-090 Słomniki, Niedźwiedź 64 (dalej jako: „Intersnack”) informuje, że jest administratorem następujących Pana/Pani danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu, danych kontaktowych (telefonu, adresu e-mail). Dane te będą przez Internsack przetwarzane w celach biznesowych, tj. utrzymywaniem relacji z partnerami biznesowymi, co stanowi uzasadniony interes administratora danych, w związku z czym przetwarzanie to będzie się odbywać na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

    Dane będą przechowywane do czasu współpracy biznesowej, chyba że Pan/Pani przestanie pracować na rzecz partnera biznesowego Intersnack. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od Intersnack dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do  wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych. Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

    DECLARATION ABOUT PERSONAL DATA PROCESSING

    Intersnack Poland Sp. z o.o. with its registered office in Niedźwiedź, 32-090 Słomniki, Niedźwiedź 64, Poland (hereinafter as: „Intersnack”) hereby informs that is yours personal data controller for the following personal data: name, surname, address, contact data (phone number, e-mail address). These data shall be processed by Intersnack for the business purposes, i.e. for the purpose of maintain business relationship with Intersnack partners, in case of which the data processing shall be based on article 6 (1) (f) of the General Data Protection Regulation.
    The data shall be kept for the time of maintaining business relationship, unless you stop working or performing services for the Intersnack’s business partner. You shall have the right to request from Intersnack access to and rectification or erasure of personal data or restriction of processing concerning the data subject or to object to processing as well as the right to data portability. You shall also have the right to lodge a complaint with a supervisory authority. Preferred contact with the data controller is by e-mail: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.