Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

BS Steel Sp. z o.o.O firmie

  • Stęszew, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BS Steel Sp. z o.o.

Mosińska 8A

Stęszew

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach
  • Bieżąca kontrola przestrzegania przepisów BHP przez pracowników
  • Pomoc w sporządzaniu dokumentacji wypadkowej oraz analizy przyczyn wypadków
  • Współtworzenie oceny ryzyka zawodowego
  • Przeprowadzanie szkoleń z wybranymi grupami pracowników
  • Pomoc w sporządzaniu instrukcji stanowiskowych
  • Pomoc w aktualizowaniu rejestrów oraz kart czynników szkodliwych
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z bezpieczeństwem i ochroną środowiska w zakładzie pracy
  • Obsługa w zakresie BDO oraz bieżących spraw związanych z ochroną środowiska
  • Bieżąca kontrola przestrzegania wprowadzonych procedur i zasad z zakresu BHP i ochrony środowiska
  • Koordynacja i wsparcie w ramach spraw dotyczących ochrony środowiska
  • Przygotowywanie zestawień i raportów z dziedziny ochrony środowiska, zgodnie z wymaganiami prawnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (wymóg konieczny)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość przepisów BHP, PPOŻ. i OŚ
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność logicznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • bony świąteczne

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie częścią działu zajmującego się BHP. Osoba będzie odpowiedzialna za nadzór nad bezpieczeństwem oraz realizacją zadań wynikających z obowiązków służby BHP i ochrony środowiska. Idealny kandydat musi radzić sobie z wieloma zadaniami jednocześnie oraz być skoncentrowanym na realizacji zamierzonych celów.

Założona w 2006 roku firma BS Steel Sp. z o.o., oddział Leggett & Platt, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości stelaży stalowych, w szczególności do krzeseł i foteli.

Posiadamy własną linię lakierniczą oraz giętarki i roboty spawalnicze. Aktualnie zatrudniamy 80 pracowników i stale się rozwijamy, podążając za wymaganiami klientów i aktualnymi światowymi trendami.

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska, Mosińska 8A, Stęszew