Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Klient Pracuj.pl

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań w zakresie BHP, PPOŻ oraz ochrony środowiska

  • Zapewnienie spełnienienia wymagań prawnych

  • Ocena planowanych zmian/ inwestycji w organizacji a także inicjowanie nowych rozwiązań oraz usprawnień

  • Aktualizowanie i prowadzenie dokumentów (polityki, procedur, instrukcji) oraz zapisów, raportów i sprawozdań

  • Nadzór nad szkoleniami pracowników firmy

  • Realizacja zadań wymaganych w zakresie wypadków, zdarzeń potencjalnie wypadkowych, oceny warunków pracy i ryzyka zawodowego oraz pomiarów czynników szkodliwych

  • Organizacja próbnych ewakuacji i szkoleń z pierwszej pomocy

  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań, naliczeń opłat środowiskowych zgodnie ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi i wewnętrznymi do KOBIZE, BDO, GUS, CRO, itp.

  • Reprezentowanie spółki w kontaktach z innymi firmami, laboratoriami, organizacjami i organami nadzoru

  • Nadzór nad substancjami chemicznymi

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i hiegieny pracy oraz co najmniej 3-letni staż pracy w służbie BHP

  • Uprawnienia wymagane do prowadzenia zadań

  • Bardzo dobra znajomość wymagań prawnych z zakresu BHP i ochrony środowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobry poziom obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz planowania

  • Analityczne podejście

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat z możliwością niepełnego wymiaru czasu pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą