Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie zgodności z prawem, monitorowanie i wdrażanie obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciw pożarowej,

  • monitorowanie statusu realizacji celów bhp i ochrony środowiska

  • doradztwo w zakresie bhp i ochrony środowiska w bieżących problemach realizacyjnych

  • prowadzenie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska, bhp i ppoż,itp.

  • odpowiedzialność za realizację wszystkich aspektów środowiskowych zakładu (odpady, ścieki, zanieczyszczenia powietrza, opakowania, itp)

  • raportowanie i sprawozdawczość do odpowiednich organów

  • analiza i opiniowanie nowych projektów

  • organizacja i przeprowadzanie audytów bhp i środowiskowych, sporządzanie raportów, wdrożenie działań korekcyjnych, korygujących i prewencyjnych po audytach

  • rozwijanie i utrzymanie systemu ISO 45001, ISO 14001 oraz wewnątrzzakładowego globalnego systemu zarządzania bezpieczeństwem i ochroną środowiska

  • współpraca z laboratoriami upoważnionymi, zgodnie z odrębnymi przepisami

  • współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami, (m.in. Państwowa Inspekcja Pracy, WiOŚ, Urząd Marszałkowski, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, KIG) oraz przygotowywanie dokumentów do uzyskania uzgodnień i zezwoleń

  • przeprowadzenie oceny ryzyka środowiskowego i BHP

  • koordynowanie programu zgłoszeń potencjalnie wypadkowych (Near Miss), z zakresu ochrony środowiska i BHP

  • prowadzenie administracji dokumentów, procesów związanych z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony środowiska;

  • budowanie świadomości pracowników z zakresu ochrony środowiska, bhp

  • organizowanie oraz prowadzenie szkoleń z zakresu bhp i ochrony środowiska

  • monitorowanie oraz wspieranie pracy podczyszczalni ścieków

  • opracowywanie i/lub opiniowanie wewnętrznych procedur, instrukcji (SWP, CSWP) z zakresu ochrony środowiska, bhp i ppoż. zgodnie z przyjętymi standardami i przepisami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresie bhp i ochrony środowiska

  • znajomość obowiązujących przepisów prawa ochrony środowiska i bhp oraz umiejętność stosowania przepisów prawa w praktyce

  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku związanym z ochroną środowiska oraz bhp w firmie o charakterze produkcyjnym

  • praktyczna wiedza z zakresu ochrony środowiska oraz bhp

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość norm ISO 45001 oraz ISO 14001

  • umiejętność organizacji pracy własnej, współpracy i rozwiązywania problemów

  • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie

  • gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji

  • bardzo dobra znajomość pakietu MSOffice (Excel i PowerPoint)

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • mile widziana znajomość pakietu Access

  • prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Produkty PepsiCo wywołują radość konsumentów ponad miliard razy dziennie w 200 państwach i terytoriach na całym świecie. Przychód netto PepsiCo w 2021 wyniósł ponad 79 miliardów dolarów (około 351 miliardów złotych), dzięki uzupełniającemu się portfolio napojów i żywności przetworzonej, jak Lay’s, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker i SodaStream. PepsiCo oferuje szeroką gamę produktów, włączając w to wiele kultowych marek, z których każda generuje ponad miliardowy dochód ze sprzedaży w ciągu roku.

Kierujemy się naszą wizją bycia światowym liderem napojów i przetworzonej żywości dzięki wygrywaniu z PepsiCo Positive (pep+). pep+ to nasza strategiczna całościowa transformacja, która w centrum stawia zrównoważony rozwój i kapitał ludzki. Chcemy wzrastać operując w ramach granic naszej planety i inspirując pozytywne zmiany dla ziemi i ludzi. By dowiedzieć się więcej, odwiedź www.pepsico.com.

Przewiń do profilu firmy