Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

TOP-THIMM OpakowaniaO firmie

  • Katowicka 188, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TOP-THIMM Opakowania

Katowicka 188

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja bieżących zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa, ochroną zdrowia i higieny pracy w firmie

  • Sporządzanie analiz i raportów odnośnie stanu bezpieczeństwa w firmie

  • Sporządzanie okresowych analiz stanu BHP w zakładzie

  • Przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego

  • Bieżąca kontrola warunków środowiskowych (monitoring wyników pomiarów środowiskowych) i bezpieczeństwa na stanowiskach pracy

  • Terminowe sporządzanie informacji i sprawozdań dla zewnętrznych organów nadzoru nad warunkami pracy i bezpieczeństwa pożarowego

  • Udział w odbiorach maszyn, stanowisk pracy oraz layoutu w zakładzie

  • Koordynowanie i nadzór nad zdarzeniami potencjalnie wypadkowymi

  • Prowadzenie szkoleń i przygotowanie oraz nadzór nad dokumentacją szkoleniową

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP i ochrony środowiska

  • Udział w dochodzeniach powypadkowych oraz prowadzenie rejestru wypadków

  • Przygotowywanie raportów oraz prezentacji

  • Współtworzenie procedur i instrukcji w obszarze BHP oraz PPoż.

  • Inicjowanie i realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa i świadomości w tym obszarze u pracowników.

  • Podnoszenie świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz udział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego

  • Nadzór nad gospodarką odpadami, gospodarką wodno- ściekową oraz emisją do powietrza

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację w mowie i w piśmie

  • Dobra znajomość aktualnych przepisów, zasad oraz najlepszych praktyk w dziedzinie BHP, PPoż i Ochrony Środowiska

  • Odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Energiczność, konsekwencja i inicjatywa własna

Mile widziane

  • Znajomość Normy Zarządzania Środowiskowego 14001:2015 i Normy Zarządzania BHP 45001:2018

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie (umowa o pracę)

  • Stałe wynagrodzenie

  • Atrakcyjny bonus i dodatki pieniężne

  • Nagrody pieniężne za pomysły pracowników

  • Specjalistyczne szkolenia

  • Dofinansowanie do kart sportowych, własna drużyna piłkarska i biegowa

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Grupa THIMM to czołowy dostawca rozwiązań w zakresie opakowań i dystrybucji towarów. Portfolio rozwiązań obejmuje opakowania transportowe i sprzedażowe z tektury falistej, wysokiej jakości opakowania ekspozycyjne, systemy opakowaniowe wykonane z różnych połączeń materiałowych oraz zadrukowane produkty do dalszego przetwórstwa przemysłowego. Oferta produktowa firmy jest dodatkowo wzbogacona przez szeroki zakres usług opakowaniowych obejmujących cały łańcuch dostaw. Do klientów Grupy THIMM należą prestiżowe marki ze wszystkich sektorów.

TOP Packaging jako część Grupy THIMM jest stabilnym i nowoczesnym pracodawcą. Przedsiębiorstwo systematycznie się rozwija dzięki realizacji kolejnych inwestycji i rozbudowie parku maszynowego.

Przewiń do profilu firmy

TWÓJ KONTAKT

Jeśli chcesz aktywnie przyczynić się do sukcesu naszej firmy, naciśnij przycisk „Aplikuj”, zgłoś się online za pośrednictwem naszej strony internetowej www.top-packaging.pl lub wyślij dokumenty klikając z dopiskiem „Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska”.