Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

ALAB laboratoria Sp z o.o.

  • Zawodzie 22, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Zawodzie 22

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie standardów BHP i ochrony środowiska w jednostkach grupy ALAB

  • Współpraca z laboratoriami i innymi działami w zakresie zapewnienia działania zgodnego z obowiązującymi przepisami

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych

  • Nadzór nad zapewnieniem aktualności szkoleń okresowych

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz raportowaniu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wymaganiami wewnętrznymi firmy

  • Opracowywanie regulaminów i instrukcji wewnętrznych

  • Przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka na stanowiskach pracy

  • Udział w zarządzaniu zmianami i analiza wpływu tych zmian na bezpieczeństwo

  • Współpraca z dostawcami usług z obszaru BHP

  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dochodzeń powypadkowych

  • Kontrolowanie warunków pracy w podległych jednostkach i sporządzanie okresowych raportów z przeglądów

  • Prowadzenie ewidencji odpadów i kart przekazania odpadów również w systemie BDO

  • Sporządzanie wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska

  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami.

  • Wykonywanie innych obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów o służbie BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących BHP i ochrony środowiska.

  • Prawo jazdy kat. B, gotowości do wyjazdów służbowych

  • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point)

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Mile widziane jest posiadanie uprawnień inspektora ochrony przeciwpożarowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę pełną wyzwań w inspirującym i zgranym zespole profesjonalistów

  • Duży stopień samodzielności i odpowiedzialności

  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

  • Kartę Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy Helping Hand

Alab  Laboratoria Sp. z o.o.  to  ogólnopolska  sieć  laboratoriów  diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 500 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 85 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy