Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w zakresie BHP w firmie produkcyjnej? Komunikujesz się w języku angielskim? Zależy Ci na pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

    Nr ref.: /30/07/2018/PJ/22480
    Wrocław
    oferujemy
    • ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowa o pracę tymczasową
    zadania
    • kontrola warunków bhp na stanowiskach pracy
    • dokumentowanie i weryfikowanie dokumentacji związanej z działaniami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz oddziaływania na środowisko naturalnego
    • opracowywanie i weryfikowanie procedur, instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
    • udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
    • prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń
    • konsultacja i doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bhp, organizacji i metod pracy
    • planowanie i nadzorowanie badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
    • udział w ocenie założeń modernizacji zakładu pracy oraz nowych inwestycji
    • przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP
    • prowadzenie audytów bhp i oś zgodnie z ustalonymi procedurami
    • utrzymywanie systemu ISO 14001
    • współtworzenie programów korporacyjnych w zakresie bezpieczeństwa
    • budowanie świadomości pracowników oraz propagowanie kultury bezpieczeństwa
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu bhp
    • doświadczenia zawodowego w obszarze BHP w firmie produkcyjne
    • Znajomość aktualnych przepisów i zagadnień dotyczących bhp
    • Zdolność identyfikowania, zrozumienia i stosowania prawa oraz przepisów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
    • znajomość normy ISO 14001, ISO 50001,
    • Wiedza inżynierska w zakresie instalacji i procesów związanych z bhp i oś
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz organizacji pracy
    • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
    • umiejętność budowania relacji oraz pracy w zespole
    • znajomość pakietu MS Office

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47