Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i OŚ

P.I.W. "JMB" Sp. z o.o.O firmie

P.I.W. "JMB" Sp. z o.o.

31

Budno (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wymaganej prawnie oraz wewnętrznie dokumentacji z obszaru BHP i OŚ (m.in. analizy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ocen ryzyka zawodowego)

  • przeprowadzanie wstępnych szkoleń z zakresu BHP dla nowych i obecnych pracowników oraz firm zewnętrznych

  • wydawanie i zarządzanie środkami BHP (środki ochrony zbiorowej, indywidualnej, odzież, obuwie robocze)

  • opracowywanie i opiniowanie instrukcji stanowiskowych w zakresie BHP

  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków wraz z przygotowaniem stosownej dokumentacji

  • przeprowadzanie „safety walks”, celem stałego nadzorowania i kontroli warunków pracy, a także prowadzonych prac inwestycyjno-modernizacyjnych

  • zbieranie i analiza danych dot. niezgodności wraz z wyciąganiem wniosków i proponowaniem rozwiązań zapobiegawczych

  • uczestnictwo w odbiorze maszyn i urządzeń

  • szerzenie kultury BHP i OŚ wśród pracowników

  • inicjowanie nowych projektów w obszarze BHP i OŚ

  • wsparcie firmy w uzyskaniu certyfikacji ISO 45001

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunek lub specjalizacja zw. z BHP – ew. studia podyplomowe)

  • co najmniej 1-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów BHP

  • sumienne i staranne podejście do wykonywanych obowiązków

  • umiejętność przystępnego komunikowania się z osobami na różnych szczeblach organizacji

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • (dodatkowy atut) znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • (dodatkowy atut) dłuższy staż zawodowy, zwłaszcza w firmie o profilu produkcyjnym

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pewne i regularne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • w przypadku osób dojeżdżających ze Szczecina i okolic – dopłaty do paliwa

W związku z rozwojem naszej grupy poszukujemy Specjalisty ds. BHP. Nowa osoba w tej roli dołączy do naszej komórki BHP i będzie realizować prace na rzecz utrzymania i zwiększenia bezpieczeństwa pracy w firmie oraz respektowania i poprawy zagadnień związanych z ochroną środowiska.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje CV. Ponadto w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem 889 771 779

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.