Specjalista ds. BHP i OŚ

Dijo Baking Sp. z o.o.

  • Zabrodzie 28, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Zabrodzie 28

Wrocław

Twój zakres obowiązków

• Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP

• Bieżące raportowanie o zagrożeniach oraz ryzyku;

• Sporządzanie i przedstawianie okresowych analiz stanu BHP

• Udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy

• Udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych albo ich części

• Zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań BHP w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych.

• Udział w opracowywaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w ustalaniu zadań osób kierujących pracownikami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

• Prowadzenie kompleksowej dokumentacji związanej z BHP i OŚ

• Doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy

• Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń w dziedzinie BHP w zakresie instruktażu ogólnego (szkolenie wstępne).

Nasze wymagania

• Wykształcenie kierunkowe, preferowane z zakresu BHP;

• Minimum 4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku. Idealnie w firmie produkcyjnej o profilu spożywczym lub pokrewnym;

• Praktyczna wiedza z zakresu BHP i OŚ;

• Umiejętność dostrzegania luk w bezpieczeństwie, problemów i przygotowywania propozycji działań naprawczych;

• Umiejętność prowadzenia szkoleń, skutecznego przekazywania wiedzy;

• Znajomość MS Office, a szczególnie MS Excel;

• Znajomość komunikatywna j. angielskiego, mile widziana znajomość innego j. obcego;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + system premiowy;

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe oraz rozwojowe na każdym etapie współpracy;

  • Darmowy kurs języka angielskiego oraz niemieckiego;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Opieka medyczna LuxMed dla pracownika oraz członków rodziny;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Atmosferę nastawioną na współpracę, optymizm, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Cykliczne imprezy integracyjne;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania. Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone przekąski i słodkie sosy, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkudziesięciu krajów. W związku z rozbudową kolejnych, nowoczesnych linii produkcyjnych poszukujemy do naszego zespołu kandydata na stanowisko​

Przewiń do profilu firmy