Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i P.POŻ

Victaulic Polska Sp. z o.o.

  • Drezdenko

    Drezdenko, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i realizacja polityki BHP i PPOŻ,

  • Inicjowanie działań mających na celu poprawę wskaźników środowiska pracy,

  • Przeprowadzanie systematycznych kontroli warunków pracy oraz nadzorowanie przestrzegania zasad BHP i PPOŻ,

  • Inicjowanie i nadzór nad działaniami zmierzającymi do poprawy warunków i bezpieczeństwa pracy,

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla nowych pracowników,

  • Udział w audytach BHP i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

  • Prowadzenie dokumentacji BHP i PPOŻ zgodnie z obowiązującymi normami,

  • Ustalanie i analizowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz podejmowanie działań zapobiegawczych,

  • Współpraca w zakresie nowych inwestycji na terenie firmy dotyczących wymagań BHP i PPOŻ,

  • Optymalizacja procesów pod kątem wydajności, jakości i obniżenia kosztów,

  • Współpraca w zakresie realizowania standardów korporacyjnych w grupie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Posiadanie uprawnień z zakresu BHP zgodnie z rozporządzeniem RM z 2.09.1997r. w spr. Służby BHP,

  • Posiadanie uprawnień wynikających z uzyskanych kwalifikacji inspektora ochrony PPOŻ zgodnie z rozp. MSWiA z 25.10.2005 w spr. Osób wykonujących czynności z zakresu ochrony PPOŻ,

  • Znajomość przepisów z zakresu BHP, ochrony środowiska oraz ochrony przeciwpożarowej,

  • Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku,

  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Wzrost wynagrodzenia na jasnych i określonych zasadach,

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • Możliwość tworzenia zmian w procesie,

  • Wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Program polecenia pracownika.

  • Premię miesięczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych

  • Upominki okazjonalne

Victaulic, światowy lider w dziedzinie produkcji elementów hydraulicznych poszukuje do swojego Zespołu kandydata/kandydatki na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy