Specjalista ds. BHP i p. poż. - Specjalista ds. Rozwoju BHP i Ochrony Środowiska

GOOD FOOD PRODUCTS SP Z O OO firmie

  • Poznań, Skórzewska 21, 60-185 Skórzewo, Polska, Szumin 15, 62-080 Tarnowo Podgórne, Polska

  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 30 maj 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma GOOD FOOD PRODUCTS Sp. z o. o.

Czołowy producent wafli ryżowych w Polsce szuka kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. BHP i p. poż. -
Specjalista ds. Rozwoju BHP i Ochrony Środowiska

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne (główna siedziba) / Skórzewo

Zadania jakie powierzamy do realizacji na tym stanowisku obejmują:

  • Pełnienie służby BHP w firmie produkcyjnej zatrudniającej ok 380 os.;
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych na wszystkich stanowiskach pracy oraz kontrola ich ważności;
  • Przeprowadzanie szkoleń specjalistycznych – poprawne prowadzenie instruktażu stanowiskowego, szkolenie dla osób wyznaczonych do zwalczania pożarów, koordynatorów pracy;
  • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska;
  • Prowadzenie dokumentacji dot. zakresu BHP i OŚ;
  • Dobór odbiorców odpadów i usługodawców w zakresie ochrony środowiska;
  • Sporządzanie i rozliczanie opłat związanych z ochroną środowiska;
  • Prowadzenie ewidencji odpadów w bazie BDO (wystawianie kart przekazania odpadów oraz prowadzenie ewidencji odpadów);
  • Dbałość o wysoki poziom ochrony p.poż.;
  • sporządzanie raportów, sprawozdań i analiz z zakresu BHP i ochrony środowiska;
  • Reprezentowanie Pracodawcy podczas kontroli organów zewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska, w szczególności Państwowej Inspekcji Pracy, Straży Pożarnej, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Urzędu Marszałkowskiego, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska;
  • Współpracowanie z laboratoriami i innymi jednostkami zajmującymi się pomiarami stanu środowiska naturalnego, działającymi w systemie państwowego monitoringu środowiska, określonego w odrębnych przepisach oraz laboratoriami prowadzącymi pomiary środowiska pracy;
  • Kierowanie filarem systemu TPM - BHP i Ochrona środowiska.
Dla ich efektywnej realizacji konieczne jest spełnienie następujących wymagań:
  • Uprawnienia Inspektora lub Specjalisty p.poż – warunek konieczny;
  • Kwalifikacje zawodowe do pełnienia obowiązków Specjalisty ds. BHP – warunek koniczny;
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe BHP lub studia podyplomowe;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP, p.poż. i ochrony środowiska;
  • Umiejętność obsługi bazy BDO;
  • Min. 3 lata doświadczenia w pełnieniu służby BHP w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej) oraz pełnienia obowiązków Specjalisty ds. Ochrony Środowiska;
  • Umiejętność składania sprawozdań w bazie KOBiZE – mile widziane;
  • Umiejętność obsługi portalu Ekopłatnik - mile widziane;
  • Prawo jazdy kat. B (czynne);
  • Łatwość nawiązywania relacji i umiejętność współpracy przy jednoczesnym egzekwowaniu przestrzegania przepisów BHP i ochrony środowiska;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, asertywność;
  • Znajomość Lean/TPM/WCM będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji;
  • Umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy;
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych;
  • Atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego, programów sportowych MULTISPORT, pakiet medyczny LUXMED dla Ciebie i Twoich bliskich oraz pakiet prawny i socjalny;
  • Bony świąteczne i prezenty dla dzieci z ZFŚS;
  • Bezpłatny dojazd z Poznania (Rondo Kaponiera, Ogrody).

CV wraz z listem motywacyjnym proszę o przesłanie za pomocą przycisku Aplikuj
 z dopiskiem w tytule maila „BHP”.

Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez Good Food Products Sp. z o. o. w ramach rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. BHP.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania powierzonych danych osobowych znajdują się na stronie http://www.goodfood.pl/kariera/Oferty%20pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy