Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i PPoż (k/m)

Dellner Spółka z o.o.

Gryfa Pomorskiego 55

Miszewko (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP

  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych

  • Zgłaszanie wniosków dotyczących BHP w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych

  • Tworzenie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji dotyczących BHP

  • Opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP na poszczególnych stanowiskach pracy

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie BHP i PPoż, w tym szkoleń wstępnych i okresowych

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w celu przeprowadzania zleconych badań

  • Nadzorowanie pracy Komisji BHP

  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego oraz jej aktualizacja

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy na pełen etat na podstawie umowy o pracę – warunek konieczny

  • Wykształcenie i staż umożliwiające pracę na stanowisku Specjalisty BHP

  • Staż pracy w obszarze BHP w firmie produkcyjnej – warunek konieczny

  • Znajomość norm jakościowych i środowiskowych (ISO 14001, ISO 9001)

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)

  • Samodzielność i proaktywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko

  • Pracę w firmie będącej liderem swojej branży

  • Skandynawską kulturę organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • pokój pracy cichej

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

rozmowa z przełożonym

3

spotkanie na produkcji

4

oferta