Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i PPOŻ.

Grupa ENERIS

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowy nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i PPOŻ na terenie zakładu pracy

  • kontrola i ocena stanu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • zadania wynikające z aktualnych przepisów dotyczących BHP (m.in. prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych, przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego, prowadzenie rejestrów i ewidencji, przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych).

  • opracowywanie i aktualizacja wewnętrznych procedur, regulaminów, instrukcji z zakresu BHP i PPOŻ zgodnie z przyjętymi standardami i przepisami prawa

  • informowanie Pracodawcy o uchybieniach w obszarze BHP i PPOŻ. oraz udział w opracowywaniu i wdrażaniu działań naprawczych

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP i PPOŻ

  • aktywne działania mające na celu budowanie świadomości pracowników w obszarze BHP i PPOŻ w miejscu pracy

  • promowanie kultury bezpieczeństwa w firmie, poprzez monitorowanie zachowań bezpiecznych i niebezpiecznych

  • doraźne kontrole z zakresu BHP i PPOŻ.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • praktyczna znajomość przepisów BHP oraz umiejętność interpretacji przepisów prawnych

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa oraz kreatywność

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie związane z branżą ochrony środowiska

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska

  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy

  • przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy

  • różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia przedświąteczne, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Praca w firmie ENERIS to dla Ciebie idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #ochrona środowiska. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność firmy od środka!

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Przewiń do profilu firmy