Ta oferta pracy jest nieaktualna od 588 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP i Ppoż.

  • Końskie, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Końskich
    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Końskie

    Zadania:

    • wykonywanie zadań spoczywających na służbie bhp zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów
      z dnia 2 września 1997r. w sprawie służby bezpieczeństwa i  higieny pracy
    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń w zakresie BHP dla pracowników firmy prowadzenie dokumentacji BHP
    • dokonywanie oceny ryzyka zawodowego, wyjaśnianie okoliczności i przyczyn wypadków

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP
    • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w służbie bezpieczeństwa i higieny pracy znajomość przepisów prawa pracy oraz BHP
    • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
    • posiadanie kursu inspektora Ppoż. I znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    W zamian oferujemy pracę w młodym zespole w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania lub kontakt telefoniczny 662 179 694

    z dopiskiem:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.z 2002 nr 101 poz.926 z późniejszymi zmianami).