Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i ppoż

Klient Pracuj.pl

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczna kontrola stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż w zakładzie produkcyjnym

  • Zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w aktualnych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych

  • Prowadzenie doradztwa w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż

  • Sporządzanie i przedstawianie pracodawcy okresowych analiz, stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych, okresowych

  • Aktualizacje Oceny Ryzyka

  • Organizowanie pomiarów i udział w procesach badań czynników szkodliwych dla zdrowia

  • Prowadzenie okresowych przeglądów obiektów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochronny przeciwpożarowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe BHP, ppoż lub studia podyplomowe z zakresu BHP,

  • Minimum 3 letni staż pracy na samodzielnym stanowisku starszego specjalisty ds. bhp i ppoż w firmie produkcyjnej/ magazynowej,

  • Praktyczna znajomość zagadnień i przepisów prawnych związanych z BHP i P.poż

  • Doświadczenie przy prowadzeniu postępowań powypadkowych,

  • Doświadczenie przy wykonywaniu opracowań związanych z BHP i P.poż,

  • Uprawnienia w zakresie specjalisty ds. BHP oraz inspektora ochrony ppoż.,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, komunikacji i współpracy,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych,

  • Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport i opieki medycznej Lux-Med, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego