Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i PPOŻ.

Grupa Azoty Polyolefins S.A.O firmie

  • Police

    Police, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań w zakresie obszaru bezpieczeństwa, prewencji pożarowej i BHP.

  • Tworzenie niezbędnych analiz, dokumentacji oraz opiniowanie dokumentacji technicznej.

  • Ocena i ograniczanie ryzyka, w tym zagrożeń związanych z bezpieczeństwem pożarowym i BHP.

  • Udział w przeglądach stanu projektu.

  • Udział w zespołach oceny ryzyka, związanych z rozwiązaniami projektowymi w obszarze bezpieczeństwa ppoż. i BHP.

  • Przygotowanie planów ppoż. oraz nadzór nad opracowaniem dokumentów, rozwojem i modernizacją systemów ppoż. Spółki, zgodnie z wymogami prawnymi dla Zakładu Dużego Ryzyka w tym kompleksowych raportów końcowych czy rekomendacji.

  • Udział w odbiorach technicznych, przygotowaniu do rozruchu i rozruchu Projektu Polimery Police.

  • Nadzorowanie konserwacji, przeglądów i testów systemów ppoż., ratowniczych oraz stanu systemów ppoż. na terenie Spółki.

  • Wdrażanie procesów w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej, oraz zapobieganie stratom i dostosowanie ich do warunków funkcjonowania Spółki.

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie BHP i ppoż.

  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów prawa w zakresie BHP i ppoż.

  • Budowanie świadomości, opracowywanie i nadzorowanie programów oraz działań kształtujących właściwą postawę pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy i bezpieczeństwa pożarowego.

  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie ochrony ppoż. i BHP dla całej organizacji.

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane inżynier pożarnictwa, inżynier bezpieczeństwa w specjalności inżynieria bezpieczeństwa pożarowego, studia podyplomowe w zakresie BHP-mile widziane.

  • Posiadanie aktualnych kwalifikacji do wykonywania zadań na stanowisku minimum Inspektora Ochrony PPOŻ i specjalisty ds. BHP.

  • Bardzo dobra znajomość przepisów i norm z zakresu bezpieczeństwa ppoż. i BHP.

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty (zarówno w zakresie BHP jak i P.POŻ), mile widziane w firmie produkcyjnej.

  • Umiejętność interpretacji i zastosowania przepisów prawnych BHP.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie co najmniej na poziomie B1.

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

  • Dokładność oraz terminowość w wykonywanej pracy.

  • Podstawowa wiedza w zakresie prawa pracy.

  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji.

  • Umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespole.

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.

  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).

  • System premii kwartalnych.

  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Grupa Azoty Polyolefins S.A.

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

Przewiń do profilu firmy