Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i PPOŻ

VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A. O firmie

  • Energetyczna 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A.

Energetyczna 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP oraz ppoż. wśród Pracowników i podwykonawców.

  • Monitoring wykonywania zaleceń poaudytowych i pokontrolnych w zakresie BHP.

  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy pracowników Spółki.

  • Prowadzenie postępowań wypadkowych i analiz zdarzeń wypadkowych oraz występujących zagrożeń.

  • Koordynowanie realizacji badań pomiarów czynników szkodliwych oraz uciążliwych dla zdrowia występujących w środowisku pracy wraz z prowadzeniem obowiązującej w tym zakresie dokumentacji.

  • Koordynowanie i udział w opracowywaniu dokumentacji systemowej, technicznej dotyczącej zakresu BHP.

  • Przygotowywanie danych, analiz i podsumowań do sprawozdawczości nt. bezpieczeństwa pracy.

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów z zakresu BHP i ppoż.

  • Nadzór nad organizacją i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i ppoż.

  • Budowanie i promowanie kultury bezpieczeństwa wśród Pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo ukończone studia wyższe techniczne wraz ze studiami podyplomowymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Co najmniej dwuletni staż pracy w służbie BHP.

  • Doświadczenie w branży energetycznej.

  • Mile widziane uprawnienia do pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej.

  • Umiejętność praktycznej interpretacji wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Znajomość zagadnień technicznych oraz potencjalnych zagrożeń dotyczących eksploatacji urządzeń i instalacji technicznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Umiejętność współpracy z wieloma zespołami, odpowiedzialność, komunikatywność, spostrzegawczość i systematyczność, kreatywność, chęć podejmowania nowych wyzwań i umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej.

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych.

  • Szeroki pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie emerytalne opłacane przez Pracodawcę (PPE).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne