Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. bhp i ppoż

Navikon SRY Sp. z o.o.O firmie

  • Ludzi Morza 13
    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Navikon SRY Sp. z o.o.

Ludzi Morza 13

Świnoujście

Navikon SRY sp. z o.o. firma z branży konstrukcji stalowych dla rynku offshore oraz remontów statków.

Obowiązki:

  • Nadzorowanie zgodności procedur i dokumentacji z wymogami przepisów bhp, p.poż i ochrony środowiska
  • Wdrażanie procedur bezpieczeństwa zgodnych z wymogami prawnymi oraz polityką firmy
  • Przeprowadzanie doraźnych kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp
  • Koordynowanie przeprowadzania pomiarów środowiska pracy
  • Czynny udział w tworzeniu ocen ryzyka zawodowego
  • Prowadzenie dokumentacji powypadkowej
  • Realizacja szkoleń z zakresu BHP (wstępnych)
  • Współdziałanie z kierownictwem w zakresie tworzenia kultury bezpiecznej pracy

Nasze oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub,  studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Co najmniej rok w służbie bhp;
  • szkolenie okresowe dla służby bhp;
  • szkolenie inspektorów ochrony przeciwpożarowej;
  • kurs pedagogiczny;
  • Znajomość norm ISO 45001 oraz ISO 9001;
  • umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej w języku polskim i angielskim;
  • umiejętność wyszukiwania, analizy i porównywania informacji,
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność ustalania priorytetów,

Oferujemy:

  • Umowę na czas próbny: 3 miesiące, następnie po pozytywnym przejściu okresu próbnego - umowę na czas nieokreślony.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne