Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i PPOŻ

Euroglas PolskaO firmie

Euroglas Polska

Osiedle Niewiadów 65

Ujazd (pow. tomaszewski)

EUROGLAS Polska Sp. z o.o. to huta szkła, wykorzystująca najnowocześniejsze technologie do produkcji szkła płaskiego, powlekanego oraz laminowanego.
EUROGLAS Polska należy do szwajcarskiej grupy Glas Trösch i jest jedną z wiodących firm w swojej branży na świecie, gromadzącą wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach technicznych.

Zatrudniamy prawie 500 osób, tworzymy zgrany zespół oraz dbamy o wszystkie stanowiska pracy.

Jeśli szukasz nowoczesnej, stabilnej firmy o świetnej atmosferze
to czekamy właśnie na Ciebie!
Miejsce pracy: okolice Tomaszowa Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • Zagadnienia określone w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Znajomość, bieżące śledzenie i gromadzenie obowiązujących aktów prawnych regulujących sposób i zakres prowadzonych spraw
  • Wykonywanie czynności w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji pracowników
  • Osobiste przestrzeganie przepisów z zakresu BHP i ppoż.
  • Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych w zakresie BHP
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i ppoż.
  • Przeprowadzenie ocen zagrożeń oraz ORZ
  • Aktywne wspieranie zagadnień związanych z procedurami ISO

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe
  • Min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Gotowość do rzeczowej współpracy z pracownikami na wszystkich stanowiskach
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Dobrą atmosferę pracy
Zapraszamy do współpracy!

Euroglas Polska sp. z o.o.
Dział Personalny
os. Niewiadów 65,
97 – 225 Ujazd

Informuję, że jako Kandydat: wyrażam zgodę na przetwarzanie wszelkich udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Euroglas Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Ujeździe; os. Niewiadów 65, w celach rekrutacyjnych (włącznie z wizerunkiem). Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat. Ponadto mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy