Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i PPOŻ

PGNiG GAZOPROJEKT S.A.O firmie

  • Strzegomska 55A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PGNiG GAZOPROJEKT S.A.

Strzegomska 55A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne opracowywanie dokumentacji dotyczącej zagadnień BHP i PPOŻ na potrzeby dokumentacji projektowej (PB, PW, koncepcje, analizy i inne) oraz eksploatacyjnej (m.in. PZA, WPOR, RoB, IBP, instrukcje BHP)

  • Opiniowanie, sprawdzenie i konsultowanie dokumentacji w zakresie ochrony przeciwpożarowej i BHP oraz branżach związanych

  • Opracowywanie dokumentacji specjalistycznej w zakresie bezpieczeństwa procesowego, analiz zagrożeń, analiz ryzyka wystąpienia poważnych awarii przemysłowych, scenariuszy awaryjnych, ocen zagrożenia wybuchem, dokumentów zabezpieczenia przed wybuchem, opinii i wytycznych dot. technicznych rozwiązań w zakresie instalacji i systemów przeciwpożarowych, scenariuszy pożarowych itp.)

  • Współpraca z instytucjami w zakresie pozyskania opinii/ uzgodnień/ odstępstw i innych decyzji administracyjnych w zakresie ochrony przeciwpożarowej i BHP

  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach i naradach

  • Współpraca z rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych i BHP oraz projektantami branżowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne; kierunek: inżynieria środowiska, architektura, budownictwo lub pokrewne

  • 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej lub inżyniera pożarnictwa; mile widziane uprawnienia rzeczoznawcy ppoż.

  • Uprawnienia specjalisty ds. BHP

  • Dobra znajomość zagadnień prawnych z zakresu BHP i PPOŻ w projektowaniu

  • Znajomość oprogramowania MS Office i AutoCAD

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach, kursach

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

PGNiG GAZOPROJEKT SA to wiodący dostawca usług inżynieringu inwestycji infrastrukturalnych. Prowadzimy działalność na wszystkich etapach procesów inwestycyjnych od analiz i studiów wykonalności poprzez projekty budowlane, wykonawcze oraz dokumentacje środowiskowe i specjalistyczne.

Przewiń do profilu firmy