Specjalista ds. BHP i PPOŻ

  • Wyszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy:Wyszków

    TWOJE ZADANIA

    • Sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w Centrum Dystrybucji i sklepach
    • Udział w aktualizowaniu oceny ryzyka zawodowego
    • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej
    • Współpraca z innymi działami w zakresie organizacji szkoleń oraz wdrożenia nowo zatrudnionych pracowników

    WYMAGANIA

    • Wyższe wykształcenie kierunkowe: Bezpieczeństwo i higiena pracy
    • Znajomość przepisów bhp, ppoż. i prawa pracy
    • Umiejętność komunikacji i współpracy
    • Mobilność, prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania
    • Mile widziane uprawnienia ppoż. i instruktora pierwszej pomocy
    • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    • Umowę o pracę na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę Multisport
    • Bony na święta, paczki dla dzieci i wyprawki szkolne
    • Możliwości rozwoju
    • Samochód służbowy
    Atrakcyjne
    zarobki
    oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    Umowę o pracę
    na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    Bezpłatną
     prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    Ubezpieczenie na życieKartę
    Multisport
    Bony na święta, paczki dla dzieci
    i wyprawki
    szkolne
    Możliwości rozwojuSamochód
    służbowy
    Wyszków - Aplikuj