Specjalista ds. BHP i Projektów BHP

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RB is the world’s leading consumer health and hygiene company. We work with the best people to challenge conventional thinking and keep giving people innovative solutions for healthier lives and happier homes. RB Hygiene Home division is a wide portfolio of well-known brands like Finish, Vanish, Air Wick, Cilit Bang, Calgon, Bryza, Dosia, Lovela and Woolite.

    Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

    Zakres obowiązków:

    • Sprawowanie nadzoru nad sprawnością i zapewnienie spełnienia wymagań prawnych infrastruktury przeciwpożarowej w fabryce, w tym organizacja i nadzór nad zewnętrznymi usługodawcami;
    • Przeprowadzenie audytów kontrolnych kontrahentów wykonujących prace na terenie fabryki oraz nadzór nad dokumentacją papierową i elektroniczną;
    • Tworzenie założeń projektów BHP, zbieranie niezbędnych danych i na ich podstawie przygotowywanie zapytań ofertowych. Przeprowadzanie selekcji ofert, prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami przy mniejszych projektach (przy większych uczestniczenie w negocjacjach);
    • Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców w celu zapewnienia terminowości i zgodności realizowanych inwestycji i serwisów BHP zgodnie z założeniami;
    • Dbałość o uwzględnianie wszystkich istniejących i nowych wymogów oraz regulacji prawnych w projektach inwestycyjnych;
    • Prowadzenie wstępnych oraz wymaganych standardami RB szkoleń BHP dla pracowników Spółki i kontraktowych.
    • Pełnienie funkcji doradczej, kontrolnej w zakresie wymogów bezpieczeństwa i ergonomii dla nadzorowanych wydziałów i fabryki oraz podnoszenie świadomości i wiedzy z tego obszaru;
    • Zapewnienie ustalonego standardami Spółki i polskim prawem poziom bezpieczeństwa dla nadzorowanych wydziałów;
    • Zapewnienie utrzymania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem wg. obowiązujących norm oraz przygotowywanie nowych i uaktualnianie istniejących procedur bezpieczeństwa dla nadzorowanych wydziałów i fabryki;
    • Prowadzenie pełnej dokumentacji powypadkowej oraz branie udziału w komisji powypadkowej;
    • Współpraca przy wdrażaniu korporacyjnych standardów technicznych zapewniających optymalizację kosztów i osiąganych rezultatów w Spółce oraz współdziałanie w tworzeniu takich standardów;
    • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją w zakresie higieny pracy i przygotowywanie wymaganych prawem raportów, sprawozdań i opracowań. Współpraca w tym zakresie z przedstawicielami BHP w poszczególnych obszarach.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne oraz z zakresu BHP;
    • 1-2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Znajomość wymagań prawnych pPoż i systemów ochrony pPoż, mile widziana znajomość wymagań standardów FM Global;
    • Umiejętność pracy z pakietem biurowym MS Office lokalnym oraz narzędziami pakietu w chmurze;
    • Mile widziane uprawnienia energetyczne grupy 1;
    • Wysokiego poziomu samodyscypliny i ukierunkowania na wyniki;
    • Umiejętności rozwiązywania problemów oraz wypracowywania i wprowadzania optymalnych biznesowo rozwiązań zapewniających spełnienie wymagań BHP;
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych, w tym m.in.: świadczenia z funduszu świadczeń socjalnych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, pakiety sportowo-rekreacyjne, sklepik pracowniczy, dofinansowane posiłki w przyzakładowej stołówce;
    • Możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie z branży FMCG, szkolenia, lekcje języka angielskiego;
    • Ambitne zadania oraz profesjonalną i partnerską atmosferę w zespole.

    Benefity

    szkolenia rozwojowe
    grupowe ubezpieczenie na życie pzu
    integracja
    ubezpieczenie nnw
    opieka medyczna
    dofinansowanie posiłków
    sklepik
    firmowy
    multisport
    karty podarunkowe