Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP i Środowiska

Schnellecke Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją oddziału i zapisami związanymi z BHP i PPOŻ,

  • Wdrażanie, utrzymanie i rozwój Programu/Systemu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,

  • Utrzymanie zgodności z wymaganiami prawnymi w zakresie BHP,

  • Koordynacja i udział w przygotowaniu ocen ryzyka zawodowego,

  • Zlecanie i koordynacja wymaganych pomiarów i badań środowiska pracy (potrzebnych do oceny ryzyka zawodowego),

  • Współpraca z Działem HR i Służbą BHP w zakresie szkoleń wstępnych i okresowych BHP,

  • Współpraca z Kierownictwem Oddziału, Służbą BHP oraz Działem HR w postępowaniu powypadkowym,

  • Opracowywanie i wdrażanie instrukcji bezpiecznej pracy oraz testów i materiałów szkoleniowych BHP (we współpracy ze Służbą BHP) oraz Trenerem,

  • Koordynacja i udział w procesie szkoleń BHP ( procedury i instrukcje bezpiecznej pracy, testy teoretyczne i praktyczne),

  • Koordynacja i udział w procesie zapoznania z ryzykiem zawodowym,

  • Koordynacja i udział w instruktażu stanowiskowym oraz dopuszczeniu do pracy (pracownicy nowi i zmieniający stanowisko).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z dziedziny BHP,

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w firmie logistycznej/produkcyjnej),

  • Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel, PowerPoint),

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń,

  • Zdolności organizacyjne,

  • Sumienność i dokładność w realizacji zadań,

  • Zdolność podejmowania decyzji,

  • Umiejętność pracy w grupie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka zdrowotna, pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowanie karty MultiSport),

  • Możliwość grupowego ubezpieczenia,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne