Specjalista ds. BHP i środowiska

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.
  • Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-01-12 do końca 21 dni

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy  Aldesa działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej. Aktualnie poszukujemy do pracy na budowie kandydatów/tek na stanowisko:

Miejsce pracy: Świnoujście
BHP_Swi

Opis stanowiska:

-przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, jakości i środowiska na placu budowy,

- nadzorowanie pracy pracowników i podwykonawców pod katem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,

- bieżące informowanie osób odpowiedzialnych za organizację i nadzór nad procesami pracy  o stwierdzonych zagrożeniach i uchybieniach w zakresie bhp, jakości i środowiska oraz wydawanie zaleceń ich usunięcia,

- dbanie o zapewnienie odpowiednich standardów ochrony środowiska i  bezpieczeństwa.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne,

- studia podyplomowe z zakresu  bezpieczeństwa i higieny pracy, lub studia kierunkowe,

- minimum 3 lata doświadczenia w zakresie bhp w branży budowlanej

- znajomość standardów ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001

Oferujemy:

-stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

-przyjazną atmosferę pracy,

-atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się