Ta oferta pracy jest nieaktualna od 468 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP i środowiska

  • Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-01-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy  Aldesa działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej. Aktualnie poszukujemy do pracy na budowie kandydatów/tek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Świnoujście
    BHP_Swi

    Opis stanowiska:

    -przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, jakości i środowiska na placu budowy,

    - nadzorowanie pracy pracowników i podwykonawców pod katem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,

    - bieżące informowanie osób odpowiedzialnych za organizację i nadzór nad procesami pracy  o stwierdzonych zagrożeniach i uchybieniach w zakresie bhp, jakości i środowiska oraz wydawanie zaleceń ich usunięcia,

    - dbanie o zapewnienie odpowiednich standardów ochrony środowiska i  bezpieczeństwa.

    Wymagania:

    - Wykształcenie wyższe techniczne,

    - studia podyplomowe z zakresu  bezpieczeństwa i higieny pracy, lub studia kierunkowe,

    - minimum 3 lata doświadczenia w zakresie bhp w branży budowlanej

    - znajomość standardów ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001

    Oferujemy:

    -stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

    -przyjazną atmosferę pracy,

    -atrakcyjne warunki zatrudnienia.