Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i Utrzymania Ruchu

SELENA FM S.A.

  • Bydgoska 11, Chełmża
    Chełmża, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Bydgoska 11

Chełmża

Twój zakres obowiązków

  • realizacja obowiązków z obszaru BHP i ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi;

  • wspieranie działu utrzymania ruchu w bieżącym funkcjonowaniu

  • współpraca z innymi działami w zakładzie oraz wewnątrz Grupy w zakresie procesów technologicznych.

  • przeprowadzanie oraz aktualizację ocen ryzyka zawodowego;

  • kontrola bieżących warunków pracy oraz przestrzegania przepisów;

  • informowanie o występujących zagrożeniach zawodowych wraz z proponowaniem działań korygujących i zapobiegawczych;

  • sporządzanie i opiniowanie procedur i instrukcji;

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych;

  • prowadzenie postępowań powypadkowych;

  • prowadzenie wymaganych rejestrów (wypadki przy pracy i choroby zawodowe) kompletowanie i przechowywanie dokumentów;

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych;

  • współpraca z jednostkami wewnętrznymi oraz instytucjami zewnętrznymi;

  • prowadzenie analiz, raportów i sprawozdawczości;

  • ciągłe podnoszenie świadomości i budowanie kultury BHP i ochrony środowiska wśród pracowników.

Nasze wymagania

  • min 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (zgodnie z wymogami prawa)

  • doświadczenie w zakresie nadzoru nad systemami zarządzania bhp i ochrony środowiska

  • nastawienie na osiąganie celów

  • wysokie umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • pracę na część etatu lub na cały etat

  • możliwość elastycznych form zatrudnienia

  • pracę pełną wyzwań i dynamiki

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w globalnej organizacji

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie,

  • uczestnictwo w rozwojowych projektach w charakterze lidera / członka zespołu

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe w PZU

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość uzyskania uprawnień

Obecnie Grupę Selena opisuje kilka liczb: 35 spółek w 18 krajach, globalna sprzedaż na ponad 100 rynkach, 19 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce, blisko 2000 pracowników, 42 000 profesjonalnych klientów i miliony użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy