Oferta pracy

Specjalista ds. BHP, Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej

Trzuskawica S.A.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Specjalista ds. BHP,
Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej

Miejsce pracy: Sitkówka-Nowiny (pow. kielecki)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończone studia wyższe lub podyplomowe na kierunku związanym z BHP, wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem
  • Posiadanie aktualnych uprawnień do wykonywania czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej
  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w branży produkcyjnej)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa i procedur z zakresu BHP i PPOŻ oraz umiejętność ich interpretowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego, min B2
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (w szczególności pakietu MS Office)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie

Główne obowiązki:

  • Realizacja zadań służby BHP wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów oraz celów i zadań BHP/PPOŻ wynikających z polityki i standardów Grupy CRH oraz Spółki Trzuskawica S.A.
  • Realizacja zadań Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej w celu zapewnienia zgodności z Aktami Prawnymi dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej
  • Nadzór, koordynacja, współtworzenie odpowiednich standardów i procedur BHP/ PPOŻ oraz koordynacja i prowadzenie szkoleń BHP/PPOŻ
  • Przeprowadzanie kontroli, audytów i analiz zgodności BHP/PPOŻ wraz z propozycją działań do podjęcia
  • Współpraca z kierownictwem w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP i PPOŻ
  • Współtworzenie programu bezpieczeństwa behawioralnego
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP i PPOŻ

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV klikając przycisk Aplikuj teraz

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: https://www.trzuskawica.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne