Specjalista ds. BHP - Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej

Trzuskawica S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań służby BHP wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów oraz celów i zadań BHP/PPOŻ wynikających z polityki i standardów Grupy CRH oraz Spółki Trzuskawica S.A.

  • Realizacja zadań Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej w celu zapewnienia zgodności z Aktami Prawnymi dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej

  • Nadzór, koordynacja, współtworzenie odpowiednich standardów i procedur BHP/ PPOŻ oraz koordynacja i prowadzenie szkoleń BHP/PPOŻ

  • Przeprowadzanie kontroli, audytów i analiz zgodności BHP/PPOŻ wraz z propozycją działań do podjęcia

  • Współpraca z kierownictwem w zakresie ciągłej poprawy warunków bezpiecznej organizacji pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP i PPOŻ

  • Koordynowanie programu bezpieczeństwa behawioralnego

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe lub podyplomowe na kierunku związanym z BHP, wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie aktualnych uprawnień do wykonywania czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej

  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w branży produkcyjnej)

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa i procedur z zakresu BHP i PPOŻ oraz umiejętność ich interpretowania

  • Dobra znajomość języka angielskiego, min B1

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (w szczególności pakietu MS Office)

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista

  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji (kursy, szkolenia)

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo

  • Przyjazną atmosferę pracy

Trzuskawica S.A., wiodący producent wapna i kruszyw, członek międzynarodowego koncernu CRH z siedzibą w Dublinie, działającego w branży produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych.

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.trzuskawica.pl

Przewiń do profilu firmy