Oferta pracy

Specjalista ds. BHP - Inspektor P. Poż.

SuperDrob S.A.O firmie

  • Armii Krajowej 80, Karczew
    Karczew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SuperDrob S.A.

Armii Krajowej 80

Karczew

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczna kontrola stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w Zakładzie,

  • Przestrzeganie zasad i przepisów z zakresu BHP, instrukcji stanowiskowych,

  • Organizowanie pomiarów i udział w procesach badań czynników szkodliwych dla zdrowia,

  • Przegląd obiektów Oddziału w zakresie ochronny przeciwpożarowej, a także bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Prowadzenie doradztwa w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Sporządzanie i przedstawianie pracodawcy co najmniej raz w roku okresowych analiz, stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy,

  • Zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w stosowanych oraz w nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności Bezpieczeństwo i Higiena Pracy lub studia podyplomowe w tym zakresie,

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym,

  • Kurs inspektora ochrony przeciwpożarowej,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i MS PowerPoint,

  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność,

  • Mile widziane doświadczenie z dyrektywami maszynowymi, w tym praktyka w dostosowywaniu maszyn do minimalnych wymagań.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki serwującej gorące posiłki,

  • Program rekomendacji pracowników - możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy