Oferta pracy

Specjalista ds. BHP – Inspektor p.poż

Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Służby BHP,

  • pełnienie obowiązków inspektora ochrony przeciwpożarowej,

  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP oraz ochrony p.poż.,

  • prowadzenie dokumentacji BHP i p.poż,

  • sporządzanie, przegląd i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego,

  • prowadzenie postępowań powypadkowych, badanie i dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz badania przyczyn i okoliczności pożarów,

  • udział w pracach komisjach odbioru nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych albo ich części, w których przewiduje się pomieszczenia pracy oraz innych urządzeń mających wpływ na warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników,

  • przeprowadzanie audytów BHP i ergonomii pracy oraz audytów p.poż,

  • monitorowanie i analiza zdarzeń związanych z bezpieczeństwem i ochroną p.poż,

  • tworzenie, modyfikowanie i komunikowanie standardów BHP i p.poż,

  • ścisła współpraca z kierownikami Zakładów Produkcyjnych w zakresie BHP,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi z obszaru BHP oraz ochrony p.poż,

  • udział w opracowywaniu i aktualizacji wewnętrznych procedur, regulaminów i instrukcji bhp,

  • raportowanie i analiza danych na potrzeby przełożonego i innych działów.

Nasze wymagania

  • minimum kilkuletnie doświadczenie zawodowe w służbie bhp w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą zakładów produkcyjnych),

  • wykształcenie wyższe o specjalności Bezpieczeństwo i Higiena Pracy lub studia podyplomowe w tym zakresie,

  • szkolenie z zakresu inspektora ochrony przeciwpożarowej,

  • znajomość aktualnych przepisów i regulacji z zakresu BHP i ergonomii pracy,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,

  • dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.

MB Recycling to lider w branży przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEE), oświetlenia oraz baterii. Posiadamy sześć nowoczesnych zakładów w całej Polsce oraz filię na Ukrainie. Inwestujemy w technologie dzięki którym recykling elektrycznych śmieci jest efektywny i bezpieczny.

Prawdziwą siłą naszej firmy są jednak ludzie! Ponad 350 pracowników tworzy zgrany zespół najlepszych profesjonalistów w swoich dziedzinach. I z tego jesteśmy dumni!

Dołącz do nas, tworzymy recykling jutra.

Przewiń do profilu firmy