Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP - Inżynier BHP - praca wyjazdowa

  • Holandia
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.

    Firma międzynarodowa specjalizująca się w montażu maszyn

    i urządzeń przemysłowych z siedzibą w Sosnowcu zatrudni pracownika na stanowisko:

    Specjalista ds. BHP - Inżynier BHP
    - praca wyjazdowa

    Teren działania: Holandia

    Opis stanowiska:

    • stały nadzór BHP podczas realizacji projektów Inżynieryjnych
    • prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującym wewnętrznym standardem
      oraz obowiązującymi wymaganiami prawnymi
    • przeprowadzanie kontroli BHP na projektach
    • analiza stanu BHP, zdarzeń potencjalnie wypadkowych, wypadków oraz wdrażanie działań korygujących
    • raportowanie stanu BHP
    • przeprowadzanie szkoleń BHP oraz tematycznych związanych z bezpieczeństwem na budowie
    • budowanie świadomości i odpowiedzialności pracowników na projektach
    • współpraca z pozostałymi działami w celu ciągłego podnoszenia poziomu bezpiecznej pracy
    • uczestniczenie w tworzeniu i doskonaleniu standardów BHP

    Wymagania:

    • gotowość do częstych podróży służbowych, krajowych i zagranicznych
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy)
    • mile widziane wykształcenie techniczne
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • inny język obcy mile widziany
    • czynne prawo jazdy kategorii B
    • znajomość programów komputerowych MS Office
    • asertywność
    • zdolności komunikacyjne
    • inicjatywa w działaniu
    • ukierunkowanie na pracę zespołową
    • lojalność
    • samodzielność

    Oferujemy:

    • ciekawą pełną wyzwań pracę
    • szerokie możliwości rozwoju osobistego
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów w oparciu o politykę firmy
    • stabilne warunki zatrudnienia

    Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego w ciągu 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia na poniższy adres:

    ul. Wopistów 13 D
    41-215 SOSNOWIEC
    Fax : 0-32/290-58-02

    lub klikając w przycisk Aplikuj.

    www.beck-pollitzer.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust 1 pkt 1. ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 28.06.2016 r. poz. 922) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Zostałam/-em poinformowana/-y o prawie wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz o przechowywaniu tych danych w wyżej wymienionym celu. Zostałam/-em poinformowana/-y, że Administratorem Danych jestBeck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wopistów 13D, 41-215 Sosnowiec”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.