Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Blum Polska Sp. z o.o.

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań z obszaru BHP w organizacji w odniesieniu do obowiązujących regulacji prawnych

  • Budowanie świadomości w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Współudział w opracowaniu planów mających na celu zapobieganie zagrożeniom i poprawie warunków pracy

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i p.poż

  • Planowanie i koordynowanie współpracy z firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 - letnie doświadczenie zawodowe – najlepiej w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność podejmowania decyzji adekwatnie do potrzeb biznesowych, elastycznie dostosowując się do zachodzących zmian i wypracowując najlepsze dla przedsiębiorstwa rozwiązania,

  • Znajomość przepisów BHP oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • kartę MultiSport

  • dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • dofinansowanie obiadów na kantynie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Zapraszamy Ciebie do wspólnej podróży!

Blum Polska w Jasinie k/Swarzędza rozwija się dynamicznie.

Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni i jednocześnie dumni z naszych pracowników.

To z nimi tworzymy wysokiej jakości akcesoria meblowe: systemy szuflad, podnośników i zawiasów. Przed nami nowe perspektywy i projekty. Gotowi?

Poszukujemy osób, które razem z nami stworzą nowoczesne centrum ekspozycyjno – szkoleniowe, gdzie klienci będą mogli poznać nasze usługi i produkty.

Jeżeli cenisz sobie współpracę z ludźmi i jesteś osobą dobrze zorganizowaną, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową

www.blum.pl

www.jazdaprobnakuchni.pl

Przewiń do profilu firmy