Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor, Polska
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Udział w uruchomieniu fabryki baterii w pełnej zgodności z przepisami BHP,
  • Tworzenie i realizacja Polityki BHP w organizacji, zapewnienie zgodności działań firmy z obowiązującymi przepisami prawa. Udział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych instrukcji i procedur,
  • Dokonywanie analiz stanu BHP, proponowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy,
  • Przeprowadzanie bieżących kontroli stanu BHP, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, prowadzenie dochodzeń powypadkowych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Przygotowywanie dokumentacji do wydania decyzji, pozwoleń związanych z BHP,
  • Koordynacja i udział w projektach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziana branża automotive.
  • Bardzo dobra znajomość rodzajów szkoleń BHP w poszczególnych grupach pracowniczych,
  • Znajomość obowiązków wynikających z dyrektywy maszynowej,
  • Doświadczenie w odbiorach maszyn produkcyjnych,
  • Znajomość ryzyka i sposobów jego eliminowania w maszynach do obróbki metali,
  • Bardzo dobra znajomość rodzajów i częstotliwości wykonywania pomiarów środowiska pracy,
  • Umiejętność pracy w zgodzie z normami ISO 14001, PN 18001, ISO/TS 16949.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, nastawienie na realizację celów,
  • Znajomość języka niemieckiego/ angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Czego możesz się spodziewać?

  • SYSTEM PREMIOWY
  • KARTA SPORTOWA
  • KARTA
    KULTURA
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
  • DODATEK RELOKACYJNY
  • ELASTYCZNY CZAS PRACY
  • HOME
    OFFICE
  • SZKOLENIA
  • KURSY
    JĘZYKOWE
  • PRZYJAZNA ATMOSFERA
  • ŚWIEŻE
    OWOCE
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy