Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Twój zakres obowiązków

  • Udział w uruchomieniu fabryki baterii w pełnej zgodności z przepisami BHP,

  • Tworzenie i realizacja Polityki BHP w organizacji, zapewnienie zgodności działań firmy z obowiązującymi przepisami prawa. Udział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych instrukcji i procedur,

  • Dokonywanie analiz stanu BHP, proponowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy,

  • Przeprowadzanie bieżących kontroli stanu BHP, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, prowadzenie dochodzeń powypadkowych,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Przygotowywanie dokumentacji do wydania decyzji, pozwoleń związanych z BHP,

  • Koordynacja i udział w projektach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce.

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziana branża automotive.

  • Bardzo dobra znajomość rodzajów szkoleń BHP w poszczególnych grupach pracowniczych,

  • Znajomość obowiązków wynikających z dyrektywy maszynowej,

  • Doświadczenie w odbiorach maszyn produkcyjnych,

  • Znajomość ryzyka i sposobów jego eliminowania w maszynach do obróbki metali,

  • Bardzo dobra znajomość rodzajów i częstotliwości wykonywania pomiarów środowiska pracy,

  • Umiejętność pracy w zgodzie z normami ISO 14001, PN 18001, ISO/TS 16949.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, nastawienie na realizację celów,

  • Znajomość języka niemieckiego/ angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • pakiet relokacyjny