Ta oferta pracy jest nieaktualna od 441 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 28.12.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Ochrony Pracy świadczące usługi w dziedzinie BHP, działające na rynku od 2001
    roku poszukuje dla swojego klienta,
    międzynarodowej firmy produkcyjnej – SIMOLDES PLASTICOS POLSKA
    -lidera w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego

    osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

    Zadania:

    • Inicjowanie i realizowanie wewnętrznych kontroli BHP,
    • Podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP
    • Organizacja szkoleń dotyczących różnych aspektów bezpieczeństwa i higieny pracy
    • Ocena ergonomii na stanowiskach pracy
    • Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji dotyczących BHP na poszczególnych stanowiskach pracy
    • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego
    • Udział w sporządzaniu dokumentacji powypadkowej,

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wyższego wykształcenia o specjalności "bezpieczeństwo i higiena pracy" lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
    • Aktualnego szkolenia okresowego dla służb BHP,
    • Gotowości do pracy w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,
    • Inicjatywy w działaniu, zaangażowania, kreatywności,
    • Znajomości języka angielskiego,

    Firma oferuje:

    • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
    • Pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.