Oferta pracy

Specjalista ds. BHP K/M

Grupa FIEGE Polska

Prosta 17

Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za realizację zadań i celów służby BHP, wynikających z przepisów prawa, polityki i standardów firmy;

  • Poprowadzisz kontrole i audyty zgodności BHP/PPOŻ, wraz z propozycją działań do podjęcia;

  • Zajmiesz się zbieraniem danych, sporządzaniem analiz, wyciąganiem wniosków i proponowaniem rozwiązań;

  • Będziesz współpracował z kierownictwem w celu stałego doskonalenia warunków pracy;

  • Zaangażujesz się w inicjowanie i wdrażanie działań podnoszących świadomość pracowników i popularyzujących tematykę BHP;

  • Przejmiesz pełen nadzór nad dokumentacją w zakresie BHP/PPOŻ – opracowanie i aktualizacja;

  • Będziesz współpracował z przedstawicielami służby BHP klienta;

  • Zajmiesz się raportowaniem wskaźników do centrali w Warszawie oraz klienta.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do pracy w służbie BHP;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych;

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office;

  • Komunikatywność.

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia inspektora ppoż.

To oferujemy

  • Przyjazny proces wdrożenia w obowiązki;

  • Okazję do zdobycia cennego doświadczenia z dziedziny logistyki w firmie o bogatym, międzynarodowym know-how;

  • Nieodpłatną formę nauki języka angielskiego;

  • Współpracę z międzynarodowym Klientem z branży e-commerce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • benefit urlopowy

  • benefit świąteczny

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 19 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

W Zielonej Górze i Łozienicy zajmujemy się obsługę zwrotów branży e-commerce, co jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów na sprawną, dynamiczną i elastyczną obsługę. A my jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Przewiń do profilu firmy