Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

PBD DROGOPOL-ZW Sp. z o.o.O firmie

  • Siemianowicka 54, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PBD DROGOPOL-ZW Sp. z o.o.

Siemianowicka 54

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań służby BHP wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów,

  • przeprowadzanie kontroli warunków bhp na podległych budowach,

  • organizowanie i prowadzenie szkoleń wstępnych BHP oraz szkoleń wewnętrznych,

  • tworzenie instrukcji BHP, udział przy tworzeniu Planu BIOZ oraz IBWR,

  • sporządzanie i aktualizowanie oceny ryzyka zawodowego,

  • prowadzenie postępowań powypadkowych wraz z wymaganą dokumentacją,

  • prowadzenie wymaganych rejestrów oraz sprawozdawczość,

  • współpraca z kierownictwem Firmy w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy,

  • współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru i kontroli nad warunkami BHP,

  • doradztwo w zakresie doboru wyposażenia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej na stanowiskach.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w obszarze BHP (mile widziane w branży budowlanej-drogowej),

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP,

  • bardzo dobra znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • biegła obsługa komputera (w tym: Microsoft Word, Microsoft Excel, Power Point),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i pod presją czasu,

  • samodzielność oraz dobra organizacji własnej pracy.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju,

  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport),

  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.