Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

BIURO DORADZTWA GOSPODARCZEGO HOSSA FĄFARA MARCIN

Tadeusza Boya Żeleńskiego 108

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań służby bhp u Klientów firmy,

  • wprowadzanie oraz nadzór nad procedurami BHP u Klientów,

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP u Klientów,

  • doradztwo w zakresie BHP dla Klientów firmy,

  • współuczestniczenie w ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych na terenie zakładu,

  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,

  • realizacja szkoleń BHP u Klientów oraz prowadzenie dokumentacji związanej,

  • przygotowywanie i analiza raportów, statystyk, zestawień z zakresu BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne - technik bezpieczeństwa i higieny pracy lub wyższe w specjalności BHP,

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku pracownika Służby BHP (warunek bezwzględnie wymagany),

  • znajomość przepisów BHP i umiejętność zastosowania ich w praktyce,

  • umiejętność organizacji własnej pracy, samodzielność,

  • znajomość pakietu Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w formie umowy o pracę,

  • samodzielność w zakresie realizacji działań,

  • elastyczne godziny pracy,

  • narzędzia pracy, w tym sprzęt informatyczny, telefon komórkowy, samochód służbowy wykorzystywany w związku z realizacją zadań u Klientów.