Specjalista ds. bhp

Construction Development Center

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie działalności oddziału w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy poprzez bieżące kontrole stanu bezpieczeństwa, realizację polityki spółki w tym zakresie oraz inicjowanie działań służących poprawie bezpieczeństwa pracy.

  • Przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów, zasad i standardów BHP wśród pracowników i podwykonawców.

  • Uczestnictwo w opracowywaniu wewnętrznych regulacji dotyczących BHP oraz koordynacja działań w zakresie sporządzania dokumentacji oceny ryzyka zawodowego.

  • Nadzorowanie przestrzegania wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.

  • Monitorowanie wykonywania zadań po audytowych i pokontrolnych w zakresie BHP.

  • Uczestnictwo w ocenie dokumentacji inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych oraz w odbiorach nowych, zmodernizowanych oraz wyremontowanych obiektów, instalacji, urządzeń i stanowisk pracy.

  • Budowa i promowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników i podwykonawców.

  • Prowadzenie postępowań wypadkowych i analiz wypadkowych oraz występujących zagrożeń.

  • Doradztwo w zakresie spełnienia i stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz środowiska.

  • Opracowywanie analiz, rejestrów, statystyk jak i raportowanie działalności w obszarze Jakości, Bezpieczeństwa i Środowiska zgodnie z wymogami Grupy oraz w stosunku do instytucji zewnętrznych.

  • Współpraca w zakresie szkoleń w dziedzinie BHP, w szczególności uzgadnianie programów szkoleń okresowych bhp oraz prowadzenie szkoleń wstępnych ogólnych dla nowozatrudnionych pracowników, praktykantów i stażystów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP lub studia podyplomowe w tej specjalności.

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata.

  • Umiejętność praktycznej interpretacji wymagań prawnych w zakresie BHP oraz prawa budowlanego.

  • Mile widziane uprawnienia do pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi i środowiska Google

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w bardzo stabilnej firmie o zasięgu krajowym. Jeśli kandydat spełni oczekiwania, ma zagwarantowane zatrudnienie na długi okres

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego a w przyszłości potencjalnego awansu

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe

  • Dobre warunki pracy

  • Pakiet na usługi medyczne LUX MED oraz ubezpieczenie od NNW z możliwością objęcia członków rodziny

  • Dofinansowanie z Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do świąt, wakacji, karty MultiSport, skorzystanie z pożyczek i inne

  • Dodatkowy, wolny dzień wolny od pracy – 14 sierpnia (Dzień Veolii)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne