Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Tychy, Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niemiecka grupa logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu, jedna z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tychy/Katowice

    Zadania:

    • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych BHP i ppoż.
    • prowadzenie audytów w centrali i oddziałach na podległym terenie
    • reprezentowanie pracodawcy przed organami administracji publicznej (PSP, PUP, GUS)
    • prowadzenie postępowań powypadkowych, wrażanie działań prewencyjnych
    • zarządzanie gospodarką odzieży roboczej
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie dostarczanych usług
    • współpraca z Zarządem firmy oraz działem Kadr

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej
    • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na podległym terenie
    • mile widziane uprawnienia z zakresu udzielania pierwszej pomocy
    • odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
    • energia i zaangażowanie
    • znajomości zagadnień prawnych dotyczących ochrony środowiska

    Mamy dla Ciebie:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system wynagradzania
    • zaplecze silnej, dobrze prosperującej i rozwijającej się międzynarodowej firmy
    • kierunkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • niezbędne narzędzia pracy

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).