Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Magna Casting Poland Sp. z o.o.

  • Szkolna 15, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej, ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków dla pracowników wewnętrznych

  • Przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego oraz zapewnienie aktualizacji, zgodnie z wymaganiami przepisów prawa oraz wymagań korporacyjnych

  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów, zasad i instrukcji BHP, Ppoż. w zakładzie pracy

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, wykonującymi pracę na terenie zakładu w zakresie szkoleń BHP oraz przy określaniu ryzyka prac zleconych

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych BHP (wstępnych, wdrożeniowych korporacyjnych), zgodnie ze standardami firmy

  • Aktywny udział w działaniach i inicjatywach mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP i ppoż.

  • Przegląd obiektów w zakresie P.POŻ oraz wdrażaniem nowych rozwiązań

  • Weryfikacja wprowadzanych substancji chemicznych na teren zakładu

  • Udział w odbiorach maszyn i urządzeń a także organizacja stanowisk prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunek Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze BHP ( mile widziane w środowisku produkcyjnym), w tym doświadczenie:

  • w prowadzeniu szkoleń BHP

  • przeprowadzaniu ocen ryzyka zawodowego

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów BHP

  • Szkolenia inspektora ochrony przeciwpożarowej

  • Bieżąca aktualizacja wiedzy w zakresie przepisów BHP i prawa pracy, ppoż.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatną Opiekę Medyczną

  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

  • Ubezpieczenie Grupowe

  • Dodatkowe, płatne dni wolne

  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Magna Casting Poland to jedna z najnowocześniejszych odlewni ciśnieniowych aluminium w Polsce, należąca do koncernu MAGNA, wiodącego dostawcy do branży motoryzacyjnej. Nasze główne procesy produkcyjne to Topienie, Odlewanie, Obróbka Cieplna, Inteligentne Prostowanie, CNC, Montaż. Dostarczamy naszym klientom części karoseryjne oraz części do silników. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Przewiń do profilu firmy