Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

VIVE Textile Recycling

  • Olszewskiego 6, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Olszewskiego 6

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy prowadzeniu kontroli oraz inspekcji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Sporządzanie dokumentacji wypadkowej oraz nadzorowanie ich pod kątem formalno-prawnym,

  • Reagowanie na incydenty w podległych obszarach , raportowanie i rekomendacja działań naprawczych.

  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przez pracowników VG.

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług.

  • Prowadzenie wśród obecnych oraz nowych pracowników VG szkoleń wstępnych i okresowych w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Monitorowanie zaleceń jednostek zewnętrznych (np. PIP, PIS, PSP, EcoMS),

  • Przygotowywanie zestawień i raportów z zgodnie z realizowanymi obowiązkami na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie umożliwiające pracę w służbie BHP,

  • Min. 2 -letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty w obszarze bhp - mile widziane w firmie o profilu produkcyjnym,

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie bhp, ppoż.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności: analityczne, orientacji na wynik.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji, bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę.

  • Atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany kwartalnie.

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon.

  • Bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, zniżki na paliwo, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, inicjatywy sportowe, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

Dołącz do nas i uwolnij swoją kreatywność w interesujących, różnorodnych projektach! Bo recycling w VIVE Group to tak naprawdę dopiero początek. Wspólnie zmieniamy jego postrzeganie i udowadniamy, jak ogromne ma możliwości. Ławka stworzona z niechcianych ubrań? Oczywiście!

Działając od 29 lat, VIVE Textile Recycling jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży.

Przewiń do profilu firmy