Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP – Kierownik Komórki ds. BHP

MD Doradztwo Transportowe Marek DorabiałaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Celem pracy na stanowisku specjalisty ds. bhp będzie zorganizowanie i kierowanie wieloosobową komórką służby bhp w firmie zajmującej się magazynowaniem i dystrybucją towaru w zakresie usług świadczonych przez firmę DRIVIA Centrum Obsługi Transportu.

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień do kierowania wieloosobową komórką służby bhp zgodnie z § 4 ust. 3 Rozporządzenia RM z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bhp,

  • udokumentowane doświadczenie w zakresie kierowania wieloosobową komórką służby bhp,

  • znajomość obsługi komputera, w szczególności programów z grupy MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne, komunikatywność,

  • umiejętność analitycznego myślenia, silna motywacja do pracy, umiejętność samodzielnego działania,

  • zdolność do wykonywania zadań w założonym terminie oraz utrzymywania standardów jakościowych firmy,

  • posiadanie aktualnego szkolenia dla pracowników służby bhp.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • szkolenia,

  • pracę w zespole ukierunkowanym na osiąganie celów i jakość usług.