Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

  • Kołobrzeg

    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń

  • prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby, a także przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy

  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą

  • nadzór nad stanem BHP

  • doradztwo w zakresie wypełniania obowiązków określonych przepisami prawa oraz zasadami wewnętrznymi

  • opracowywanie i wdrażanie wewnętrznych procedur

  • prowadzenie szkoleń i dokumentacji BHP

  • sporządzanie sprawozdań oraz raportów

  • prowadzenie działań mających na celu podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o specjalności BHP bądź ukończone kierunkowe studia podyplomowe

  • mile widziane minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym ze służbą BHP

  • bardzo dobrą znajomość przepisów BHP

  • umiejętność swobodnego korzystania z narzędzi MS Office

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań

  • możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę hotelu

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

Zdrojowa Hotels jest częścią grupy inwestycyjno-hotelarskiej Zdrojowa Invest & Hotels, Grupa dysponuje 14 obiektami o charakterze premium w najlepszych lokalizacjach w górach i nad morzem. Zdrojowa jest twórcą systemu condo hoteli w Polsce, liderem tego rynku oraz budowy apartamentów wakacyjnych. Ze swoim portfolio jest jednym z wiodących inwestorów i operatorów hoteli w kraju. Jedyna na polskim rynku ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi globalnymi sieciami hotelowymi - Hiltonem, Radissonem czy Louvre Hotels. Zdrojową tworzy 1000-osobowy zespół z wieloletnim doświadczeniem w hotelarstwie. CSR obejmuje programy Zdrojowa Art i Zdrojowa Eco Friendly. Flagowym projektem Zdrojowej jest Baltic Park Molo & Fort w Świnoujściu, największy kompleks apartamentowo-hotelowy nad Bałtykiem. Inwestycja obejmuje m.in. pierwszy w Polsce i nad Morzem Bałtyckim resortowy hotel Hilton – Hilton Świnoujście Resort & Spa oraz Radisson Blu Resort.

Przewiń do profilu firmy