Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

GIRPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

GIRPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Świętego Rocha 3

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją procedur BHP w polskich oddziałach Girteka Logistics w Polsce,

  • doradztwo i wsparcie merytoryczne dla kadry zarządzającej w zakresie przepisów i zasad BHP,

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji w zakresie BHP,

  • prowadzenie kontroli przestrzegania przepisów i zasad BHP, aktualizacja oceny ryzyka zawodowego,

  • zapewnienie przeprowadzania wymaganych szkoleń BHP we wszystkich oddziałach Girteka Logistics w Polsce,

  • organizacja, przeprowadzenie i kontrola wewnętrznych

  • opracowywanie ryzyka zawodowego,

  • prowadzenie procesu postępowania powypadkowego,

  • wdrażanie zmian i standardów poprawiających bezpieczeństwo pracy,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP

  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • interesującą pracę, pełną profesjonalnych wyzwań,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Jesteśmy widząca firmą logistyczną w Europie - dynamicznie rozwijającą się w Polsce. Inwestujemy

w zaawansowane technologie, nową flotę samochodów ciężarowych, przywództwo i ciągły rozwój zawodowy naszych pracowników, co pozwala nam osiągać nasze cele.

Jeśli chcesz stać się częścią naszego sukcesu i zdobyć unikalne doświadczenie to dołącz do naszego zespołu. Razem z nami stań się oczywistym pierwszym wyborem dla naszych klientów, naszych pracowników, naszej społeczności oraz naszych udziałowców i partnerów.

Przewiń do profilu firmy