Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. BHP

GIRPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

GIRPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Świętego Rocha 3

Komorniki (gm. Komorniki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją procedur BHP w polskich oddziałach Girteka Logistics w Polsce,
  • doradztwo i wsparcie merytoryczne dla kadry zarządzającej w zakresie przepisów i zasad BHP,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji w zakresie BHP,
  • prowadzenie kontroli przestrzegania przepisów i zasad BHP, aktualizacja oceny ryzyka zawodowego,
  • zapewnienie przeprowadzania wymaganych szkoleń BHP we wszystkich oddziałach Girteka Logistics w Polsce,
  • organizacja, przeprowadzenie i kontrola wewnętrznych
  • opracowywanie ryzyka zawodowego,
  • prowadzenie procesu postępowania powypadkowego,
  • wdrażanie zmian i standardów poprawiających bezpieczeństwo pracy,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP
  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • interesującą pracę, pełną profesjonalnych wyzwań,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Jesteśmy widząca firmą logistyczną w Europie - dynamicznie rozwijającą się w Polsce. Inwestujemy

w zaawansowane technologie, nową flotę samochodów ciężarowych, przywództwo i ciągły rozwój zawodowy naszych pracowników, co pozwala nam osiągać nasze cele.

Jeśli chcesz stać się częścią naszego sukcesu i zdobyć unikalne doświadczenie to dołącz do naszego zespołu. Razem z nami stań się oczywistym pierwszym wyborem dla naszych klientów, naszych pracowników, naszej społeczności oraz naszych udziałowców i partnerów.

Specjalista ds. BHP, Świętego Rocha 3, Komorniki (gm. Komorniki)