Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Totalizator Sportowy

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przez pracowników,

  • monitorowanie i egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP, analizowanie zgłaszanych zagrożeń,

  • doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym wymagań ergonomii na stanowisku pracy,

  • doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy oraz doboru najwłaściwszych środków ochrony indywidualnej pracowników oraz środków ochrony zbiorowej,

  • współpracę w zakresie organizowania i zapewnienia odpowiedniego poziomu szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zapewnienia właściwej adaptacji zawodowej nowo zatrudnionych pracowników,

  • monitorowanie terminów szkoleń okresowych pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, w drodze do lub z pracy oraz sporządzanie dokumentacji powypadkowej,

  • inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania

  • szukamy osób, które: posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP,

  • mają minimum rok doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znają przepisy prawa z obszaru BHP oraz posiadają umiejętność ich stosowania w praktyce,

  • mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej,

  • posiadają umiejętność pracy w zespole,

  • są zaangażowane i samodzielne w działaniu,

  • znają pakiet MS Office,

  • mają czynne prawo jazdy kat. B i są gotowe do wyjazdów w delegacje,

  • posiadają aktualny kurs z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej,

  • posiadają uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne