Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

CONVERTERTEC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie kultury bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

  • Rozwijanie systemu zarządzania środowiskiem zgodnie z wymaganiami ISO 14001 oraz bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z ISO 45001

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami w Bazie Danych o Odpadach (BDO)

  • Prowadzenie sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska oraz koordynacja pozyskiwania i aktualizacja decyzji, zgłoszeń w zakresie prowadzonej działalności

  • Monitorowanie oraz raportowanie wskaźników bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

  • Zapewnienie zgodności z przepisami polityki BHP, monitorowanie zmian w przepisach

  • Prowadzanie kontroli warunków pracy, przestrzegania przepisów i zasad BHP, procedur wynikających z przepisów ochrony środowiska

  • Zarządzanie programem obserwacji skierowanym na zachowania niebezpieczne

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, analiza zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń

  • Przeprowadzanie analiz i udział w ocenie ryzyka na stanowiskach pracy

  • Współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru i instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze BHP i ochrony środowiska

  • Znajomość przepisów BHP oraz OŚ oraz umiejętność stosowania ich w praktyce

  • Praca z systemami zarządzania zgodnymi z normą ISO 14001 oraz ISO 45001 oraz znajomość obu norm

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w tym zakresie

  • Uprawnienia pracownika Służby BHP

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Uprawnienia inspektora ppoż. będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy w międzynarodowej firmie

  • Umowę o pracę na czas nieokreśliny (po okresie próbnym)

  • Prywatna opieka medyczna w Luxmed

  • Platforma benefitowa Mybenefit (Multisport)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Praca w firmie wspierającej zieloną energię

  • Możliwości rozowju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

CONVERTERTEC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Founded in 1969 as SEG in Krefeld, Germany - grown under Woodward for more than 10 years - ConverterTec is a global specialist in electric power conversion.

Since 1995, first variable-speed Concycle® generators and power conversion technology is being used in marine applications, Uninterruptible Power Supply as well as in upcoming wind and solar/PV applications.

As of today we are looking to a legacy of more than 23,000 converter systems in on- and offshore applications, shipped to 47 different countries worldwide, which correspond to more than 45GW.

Our R&D centers in Kempen, Krakow and Sofia as well as our global service hubs support our global customer base on all continents.

Przewiń do profilu firmy