Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. BHP

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Stanisława Klimeckiego 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz nadzorowanie przestrzegania przepisów i zasad z zakresu bhp

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej

  • Bieżące informowanie osób odpowiedzialnych za organizację i nadzór nad procesami pracy o stwierdzonych zagrożeniach i uchybieniach w zakresie bhp, oraz wydawanie zaleceń ich usunięcia

  • Opracowywanie ocen ryzyka zawodowego

  • Opracowywanie instrukcji stanowiskowych

  • Opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych BHP

  • Sporządzanie analiz i raportów (w tym sprawozdawczości statystycznej) związanych z zagadnieniami BHP

  • Współdziałanie z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami

  • Współpraca z instytucjami kontroli zewnętrznych

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dot. zagadnień BHP

  • Przeprowadzanie szkoleń BHP

  • Zapewnienie apteczek oraz środków ochrony osobistej

  • Dbanie o zapewnienie odpowiednich standardów bezpieczeństwa, doradztwo w zakresie BHP

Nasze wymagania

  • Podstawowe wymagania wynikają z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Wykształcenie wyższe

  • Ukończone studia kierunkowe w zakresie BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP

  • Minimum rok doświadczenia w zakresie BHP, w tym doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

  • Dobra znajomość przepisów prawa w zakresie BHP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • Dobra znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w podejmowane działanie

  • Komunikatywność

  • Umiejętność przekazywania wiedzy

To oferujemy

  • Praca na 1/5 etatu

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne atrakcyjne benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Bardzo przyjazna atmosfera w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Dofinansowanie do przedszkola/żłobka

  • Apartamenty firmowe w górach

APPLY Poland Sp. z o.o. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

W związku z długotrwałą nieobecnością pracownika na stanowisku Specjalista ds. BHP, poszukujemy osobę na zastępstwo na tym stanowisku.

Apply Poland zatrudnia przede wszystkim pracowników biurowych (inżynierowie, administracja), oprócz tego inspektorów nadzorującego prefabrykację konstrukcji stalowych i orurowania. Inżynierowie pracują okresowo na platformach wiertniczych w Polsce i w Norwegii.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o załączenie CV w języku angielskim.

Please send the CV in English.