Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

BHP Center Sp. z o. o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Praca będzie polegała na samodzielnej obsłudze klientów pod kątem 22 zadań służby BHP oraz prowadzeniu szkoleń w języku polskim i angielskim.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunkowe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • Tytuł Specjalisty / Starszego Specjalisty ds. BHP - minimum roczna praca na stanowisku samodzielnego specjalisty BHP w służbach BHP;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako BHP-owiec - służba BHP, prowadzenie szkoleń BHP, własna działalność gospodarcza;

  • Prawo jazdy kat. B- czynne;

  • Wysoki poziom kultury osobistej;

  • Wymagane cechy charakteru: zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz samodyscyplina, samodzielność, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w języku angielskim - dodatkowy atut;

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP w różnych branżach - dodatkowy atut;

  • Doświadczenie w pracy z klientem;

  • Własna działalność gospodarcza - dodatkowy atut;

  • Język angielski - mile widziany czynny, na poziomie komunikatywnym;

To oferujemy

  • Umowę o współpracy lub umowę o pracę - w zależności od preferencji kandydata;

  • System pracy zadaniowy - głównie praca u klienta według ustalonego z klientem grafiku spotkań;

  • Samochód osobowy do własnej dyspozycji;

  • Wynagrodzenie w przedziale 4 000 do 8 000 tys netto plus premie;

  • lekcje języka angielskiego z Native speakerem;

  • Wszelkie potrzebne narzędzia do pracy tj. laptop, telefon komórkowy itp.

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy ludźmi z pasją, zaangażowanymi w swoją pracę.

Codziennie dbamy o naszych klientów dostarczając im usługi najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy