Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

MAGA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w ustaleniach okoliczności i przyczyn zdarzeń potencjalnie wypadkowych przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej

  • Kontrola warunków pracy oraz wydawanie zaleceń usunięcia nieprawidłowości i uchybień przygotowanie raportów i sprawozdań oraz analiz stanu BHP

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP

  • Współpraca ze zleceniodawcą w zakresie spraw związanych z BHP

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności związanej z BHP lub ukończone studia podyplomowe w tym zakresie,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację B2

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu BHP

  • Znajomość normy ISO45001 oraz SCC – dodatkowy atut

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako BHP-owiec – służba BHP

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość zakwaterowania

  • Szansa zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

Forma kontaktu

Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj na dole ogłoszenia.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz przesłanych dokumentów nie zwracamy.